אבחון אוסטיאופורוזיס

אחת המחלות הנפוצות אצל נשים בגילאים המבוגרים היא מחלת דלדול העצם (אוסטיאופורוזיס). המחלה יכולה לגרום להיחלשות עצמות בגוף וסיכון רב לשברים. על מנת שאישה או גבר יוכלו לאבחן את עצמם עם מחלת האוסטיאופורוזיס, הם יכולים להגיע לבדיקת רנטגן בשיטת DXA המאבחנת את מצב העצמות בגוף.
 
אבחון אוסטיאופורוזיס בודק את הדברים הבאים:
 
– צפיפות העצם.
– מעקב אחר מצב העצמות לאחר מתן תרופות.
– מצב כמות הסידן במפרקי הגוף השונים.
 
 
את האבחון לדלדול העצם אפשר לבצע במרכז רפואי מקצועי ולקבל תוצאות מקצועיות ע"י אנשי המקצוע במקום. 
 
אבחון גריאטרי כוללני
 

בדיקה נוספת החשובה לגברים ונשים בגילאי הזיקנה היא אבחון גריאטרי כוללני. בדיקה זו בודקת את המצב התפקודי של המבוגר ואת כל ההיבטים הקשורים לחיים שלו ביום יום. 

בדיקה גריאטרית כוללנית עוזרת לזהות מצבים שונים כגון סיכון לנפילות, סיכון לפתח פצעי לחץ וקשיים קוגניטיביים. גם את האבחון הגריאטרי הכוללני ניתן לבצע במרכז רפואי מקצועי ולקבל חוות דעת מעשית להמשך טיפול ועזרה לאדם המבוגר. 
 
אבחון אוסטיאופורוזיס מאמרים מקצועיים
 
בחיפוש אחר מידע על אבחון אוסטיאופורוזיס מאמרים יוכלו לפרט לכם על חשיבות הבדיקה עבור המטופל. הבדיקה נעשית באמצעות גלי רנטגן במכשור מקצועי ומתקדם ביותר.
 
אבחון אוסטיאופורוזיס המלצות על מרכז רפואי
 
אם אתם מחפשים מרכז רפואי עם רופאים מנוסים אשר מבצעים אבחון אוסטיאופורוזיס המלצות רבות תוכלו לקבל על המרכז הרפואי ארבל אשר בצפון הארץ במרכז העיר טבריה. מרכז רפואי ארבל משרת מטופלים רבים אשר מגיעים לבצע בדיקות לאבחון דלדול העצם, בדיקות גריאטריות ובדיקות נוספות הדורשות ציוד ומכשור מתקדם.

אחת הבדיקות אשר המרכז הרפואי ארבל מתמחה בהן היא בדיקת אבחון אוסטיאופורוזיס. 
 
המרכז הרפואי הרב תחומי ארבל מציע – אבחון אוסטיאופורוזיס מקצועי במרכז העיר טבריה
 
בדיקות מקצועיות לגיל הזיקנה מבצעים רק במרכז הרפואי ארבל. המרכז הרפואי נמצא באחד המקומות המרכזיים בצפון ממש במרכז העיר טבריה. הגישה אל המרכז הרפואי היא נוחה וניתן להגיע אל המקום בתחבורה ציבורית או פרטית מכל מקום בצפון. אם אתם או ההורים המבוגרים שלכם זקוקים לבדיקות אבחון למחלת דלדול העצם (אוסטיאופורוזיס) אתם מוזמנים להפנות אותם או להגיע יחד איתם למרכז הרפואי המוביל בצפון הארץ – מרכז רפואי ארבל. 
סגירת תפריט
Call Now Button