אבחון הפרעות קשב וריכוז אצל מבוגרים

סובלים מהפרעות קשב וריכוז וגרים באזור הצפון? המאמר הבא הוא עבורכם! בתהליך טיפול בהפרעות קשב וריכוז למבוגרים ישנם כמה שלבים – 
 
1 – ביצוע בדיקת אבחון.
2 – התאמת הטיפול למטופל ע"פ תוצאות בדיקת האבחון.
3 – תחילת הטיפול בהפרעות קשב וריכוז.
4 – מעקב אחר הטיפול ואבחון מחדש לבדוק את תוצאות הטיפול.
 
כיום, בדיקת אבחון הפרעות קשב וריכוז אצל מבוגרים נעשית בצורה ממוחשבת במבדק הנקרא – moxo. מבדק ה-moxo שפותח בישראל, מספק אינדיקציה למספר פרמטרים הקשורים להפרעות קשב וריכוז והפרעות של היפר-אקטיביות או אימפולסיביות. 
 
אבחון הפרעות קשב וריכוז בבית שאן
 
תושבי בית שאן אשר סובלים מהפרעות קשב וריכוז, יכולים להגיע לבדיקת ה-moxo באחד המרכזים הרפואיים המתקדמים ביותר באזור הצפון. אבחון הפרעות קשב וריכוז בבית שאן 
מתבצע במרפאה המחזיקה את המחשבים והתוכנות המורשים לבצע את מבדק ה-moxo. 
 
אבחון הפרעות קשב וריכוז בסובב כינרת
 
אם אתם גרים באיזור סובב כינרת, תוכלו להגיע לבדיקת ה-moxo במרחק נסיעה קצר מהיישוב בו אתם גרים. אבחון הפרעות קשב וריכוז בסובב כינרת למבוגרים, מתאים לכל אחד מגיל 13 ומעלה. גם ילדים, החל מגיל 6 הגרים באיזור סובב כינרת, יכולים לבצע את בדיקת האבחון moxo להפרעות קשב וריכוז.  
 
אבחון הפרעות קשב וריכוז בטבריה
 
אם החלטתם לגשת לבדיקת אבחון הפרעות קשב וריכוז בטבריה תוכלו למצוא את המרכז הרפואי המתקדם ביותר בתחום זה. מרכז רפואי ארבל מעסיק אנשי מקצוע מתחומים שונים ומספק שירות מקצועי למטופלים הזקוקים לבדיקת אבחון להפרעות קשב וריכוז. מרכז רפואי ארבל הוקם במרכז טבריה על מנת לשרת את כל תושבי טבריה ואזור הצפון ולהנגיש עבורם את כל השירותים הרפואיים המתקדמים ביותר. 
 
המרכז הרפואי הרב תחומי ארבל מציע – אבחון הפרעות קשב וריכוז אצל מבוגרים
 
לקביעת תור לאבחון הפרעות קשב וריכוז אצל מבוגרים, אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו למרכז הרפואי ארבל ולקבוע תור ליום ולשעה הנוחים לכם. אם אתם מעוניינים לקבוע תור לאבחון עבור הילד שלכם, כדאי שתדעו שמרכז רפואי ארבל מספק שירות אבחון הפרעות קשב וריכוז גם לילדים מגיל 6 ומעלה. צוות מרכז רפואי ארבל ישמח לראותכם ולתת לכם שירות מקצועי ואישי ברמה הגבוהה ביותר.
סגירת תפריט
Call Now Button