אבחון ממוחשב להפרעות קשב וריכוז

אם שמעתם עד היום על הפרעות קשב וריכוז, כדאי שתדעו ש-7 עד 10 אחוז מהאוכלוסייה סובלת מההפרעות הללו בדרגות שונות. בעבר, לא הייתה מודעות להפרעות הללו וילדים אשר סבלו מהפרעות קשב וריכוז נחשבו לילדים בעייתיים אשר חלקם הגדול נפלט ממסגרות חינוכיות רגילות. כיום, עם המודעות הרבה שיש להפרעות קשב וריכוז בקרב ילדים, פותחו אמצעים לאבחן את הבעיה ופתרונות יעילים על מנת להפחית אותה. האבחון הנפוץ היום מתבצע באמצעות מערכת מתקדמת הפועלת בעזרת מחשב. בדיקה הכוללת אבחון ממוחשב להפרעות קשב וריכוז, משמשת את מרכזי הרפואה הגדולים בארץ כאמצעי יעיל ואמין לאבחון האנשים הזקוקים לטיפול.
 
באילו מסגרות של היום יום הפרעות קשב וריכוז יכולים לפגוע ולהזיק?
 
– זוגיות: אינטרקציה עם בן או בת הזוג.
– חברים: קשיים חברתיים עקב ביישנות, דימוי עצמי נמוך, שינוי מצבי רוח ואף דיכאון.
– עבודה: אימפולסיביות אשר יכולה לפגוע באינטרקציה עם עובדים אחרים וחוסר ריכוז אשר יכול לפגוע ביכולת להתמיד בפרוייקטים מסויימים.  
 
אבחון ממוחשב ומתקדם
 
על מנת שיהיה ניתן לטפל בהפרעות קשב וריכוז, נדרש לאבחן את ההפרעות הללו באופן מקצועי ומדוייק. לשם כך פותחו מערכות מחשוב מיוחדות אשר בוחנות את הסימפטומים של הנבחן דרכן ניתן לדעת האם הוא סובל מהפרעות קשב וריכוז ומאיזו הפרעה הוא סובל. אבחון ממוחשב ומתקדם ניתן לבצע במרכז רפואי מקצועי הנמצא בצפון הארץ. 
 
אבחון ממוחשב להפרעות קשב וריכוז אצל ילדים
 
ניתן לומר כי חלק מהמבוגרים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז סבלו מאותם סימפטומים גם בילדות, אך לא טיפלו בהפרעות הללו כראוי. אבחון ממוחשב להפרעות קשב וריכוז אצל ילדים יכול לאפשר אבחון מקצועי ואמין בגיל מוקדם על מנת שאותם ילדים יקבלו טיפול מקצועי. 
 
אבחון ממוחשב להפרעות קשב וריכוז אצל מבוגרים
 
החלטתם להגיע לאבחון ממוחשב להפרעות קשב וריכוז אצל מבוגרים? עשיתם את ההחלטה הנכונה! מרכז רפואי ארבל, הממוקם בעיר טבריה, מאפשר לכם לקבוע תור לאבחון ממוחשב להפרעות קשב וריכוז ולקבל תוצאות אמינות לגבי הסימפטומים המופיעים אצלכם. 
 
מרכז רפואי ארבל מציע – אבחון ממוחשב להפרעות קשב וריכוז
 
הצוות של מרכז רפואי ארבל ישמח לקבל אתכם לבדיקת אבחון להפרעות קשב וריכוז ולתת לכם שירות אישי ומקצועי.
סגירת תפריט
Call Now Button