אבחון קשב וריכוז אצל ילדים

איך ניתן לדעת האם לילד שלכם יש הפרעת קשב וריכוז? הורים רבים נמצאים בחוסר וודאות לגבי סימפטומים המופיעים אצל ילדיהם בעת הלימודים בבית הספר. סימפטומים כגון חוסר קשב, אימפולסיביות והיפר-אקטיביות יכולים לפגוע ישירות בלימודים ובציונים של הילד בבית הספר. מה הורה יכול לעשות במקרה זה? על מנת שההורים יוכלו לטפל בבעיות המפריעות לילד בלימודים ובשיגרה היומית שלו, יש לאבחן את הבעיה עצמה. הדרך הטובה ביותר לבצע אבחון קשב וריכוז אצל ילדים היא באמצעות מבדק ממוחשב המתבצע במרכז רפואי מתקדם. המבדק הממוחשב נקרא מבדק ה-moxo. מה מבדק ה-moxo יכול לאבחן אצל הילד או הילדה שלכם?
 
1 – היפר-אקטיביות אצל הילד.
2 – התנהגות אימפולסיבית.
3 – קשיים בפעולות הדורשות תגובה מהירה ומדוייקת.
4 – קשיים בקשב לסביבה וקשיים ביכולת להתרכז בדרישות לבצע מטלה מסויימת.  
 
אבחון קשב וריכוז אצל מבוגרים
 
מלבד אבחון ילדים, גם למבוגרים מבחן ה-moxo מתייחס, ועבורם מתבצע מבדק ארוך יותר במקצת אשר בודק את אותם פרמטרים מרכזיים של מבדק ה-moxo לילדים. בדיקת אבחון קשב וריכוז אצל מבוגרים היא הכרחית לא פחות מהאבחון עבור ילדים, מכיוון שהפרעות קשב וריכוז יכולות לפגוע בשיגרת היום של מבוגר גם אם הוא לא נמצא במסגרת של לימודים יום יומיים הדורשים ריכוז והקשבה. 
 
קביעת תור לאבחון קשב וריכוז לילדים
 
אם החלטתם לקבוע תור לאבחון קשב וריכוז לילדים שלכם או עבורכם, כדאי שתעשו זאת באופן מהיר, מכיוון שהטיפול בהפרעות הללו אינו מיידי ולכן חשוב להתחיל בתהליך הטיפול בהקדם על מנת שהילד שלכם או אתם תתחילו בשיגרת חיים בריאה ורגועה יותר. 
 
אבחון קשב וריכוז המלצות
 
בחיפוש אחר מקום לאבחון קשב וריכוז המלצות חיוביות ניתן לקבל על המרכז הרפואי ארבל הנמצא בעיר טבריה. מרכז רפואי ארבל מעסיק את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום הפרעות קשב וריכוז בצפון הארץ והוא מהווה מרכז ייחודי לאבחון ההפרעות הללו עבור מבוגרים וילדים.  
 
אבחון קשב וריכוז אצל ילדים דרך מרכז רפואי ארבל
 
לקביעת תור לאבחון קשב וריכוז אצל ילדים או מבוגרים דרך המרכז הרפואי ארבל, אתם מוזמנים ליצור קשר בשיחת טלפון או להשאיר פרטים באתר האינטרנט של המרכז הרפואי.
סגירת תפריט
Call Now Button