אבחון adhd באמצעות moxo

איך ניתן לאבחן הפרעות קשב וריכוז (adhd)? אם בעבר האבחון להפרעות קשב וריכוז היה נתון לאנשי מקצוע בתחום הנפש, היום ניתן לבצע את האבחון להפרעות הללו באמצעות מבדק ממוחשב ומתקדם. המבדק הממוחשב נקרא moxo ודרכו ניתן לבדוק את הדברים הבאים:
 
 
– תיזמון של פעולות.
– קשב וריכוז אצל הנבדק.
– היפר-אקטיביות אצל הנבדק.
– התנהלות המצביעה על אימפולסיביות. 
 
 
אבחון adhd באמצעות moxo הוא נפוץ מאוד היום ומשמש ככלי אבחון מקצועי. 
 
אבחון adhd באמצעות moxo אצל ילדים
 
הפרעות של קשב וריכוז והיפר-אקטיביות (adhd) יכולות להופיע בגיל צעיר אך הן לא נעלמות עם השנים. מבוגרים רבים חיים כל חייהם עם הפרעות קשב וריכוז מכיוון שלא קיבלו טיפול הולם לבעיה בגילאים הצעירים. לכן, יש חשיבות רבה לאבחון adhd באמצעות moxo אצל ילדים, על מנת לעזור להם לטפל בבעיה ולמנוע מהם לגדול להיות מבוגרים עם הפרעות קשב וריכוז. 
 
אבחון adhd באמצעות moxo אצל מבוגרים
 
כאמור, חשוב לעשות את האבחון להפרעות קשב וריכוז כבר בגיל צעיר, אך מה עושים במקרה שמבוגר טוען שהוא סובל מהפרעה זו? במקרים בהם אנשים מבוגרים טוענים כי הם סובלים מסימפטומים של הפרעות קשב וריכוז והיפר-אקטיביות, ניתן להפנות אותם לאבחון adhd באמצעות moxo אצל מבוגרים. מבדק ה-moxo אצל מבוגרים הוא ארוך יותר ומתייחס לפרמטרים דומים עם התייחסות לגיל הנבדק. 
 
קביעת תור לאבחון add באמצעות moxo לילדים
 
 
אם הילד שלכם סובל מסימפטומים של add או של adhd, כדאי להפנות אותו לבצע את מבדק ה-moxo הממוחשב. אבחון add באמצעות moxo לילדים ניתן לבצע במרכז הרפואי ארבל הנמצא בעיר טבריה. המרכז הרפואי ארבל מספק שירותי רפואה ושירותי בדיקות מקצועיים למאות לקוחות המגיעים מצפון הארץ. המרכז מחולק לפי סוגי מטפלים ורופאים ומהווה את אחד מהמרכזים הרפואיים החשובים בצפון הארץ. 
 
מרכז רפואי ארבל מציע – אבחון adhd באמצעות moxo
 
אחד השירותים האיכותיים שהמרכז הרפואי ארבל מציע הוא אבחון adhd באמצעות moxo. את מבדק ה-moxo מבצעים במרכז הרפואי בעיר טבריה עם אנשי מקצוע הטובים ביותר בתחום. לקביעת תור למבדק ה-moxo במרכז הרפואי ארבל, התקשרו עכשיו או השאירו פרטים אישיים באתר האינטרנט.
סגירת תפריט
Call Now Button