ד"ר אבן טוב אלה

ד"ר אבן טוב אלה

התמחות:
שמי דר' אבן טוב אלה, בוגרת אוניברסיטת בן גוריון, רופאה מומחית למחלות אא"ג וניתוחי ראש צוואר מ-2009, התמחות על (פלאושיפ) בהפרעות קול ובליעה.
שנים הקדשתי לעבודה ברפואה הציבורית – עבדתי בבתי חולים ברחבי הארץ (סורוקה, תל השומר, העמק, פוריה, צפת, רמב"ם). רשימת ניתוחים שלי כוללת מעל 5000 ניתוחים ופעולות כירורגיות. עבדתי גם במרפאות ראשוניות בקהילה, בטבריה, צפת, קרית שמונה. העבודה במערכת הרפואה הציבורית מקנה ידע וניסיון שלא ניתן לרכושם בדרך אחרת.

חשוב לתת שירות ברמה גבוהה – במרפאות הקהילה. עם ניסיון שלי, ציוד מתאים, ורצון אני מאמינה שאפשרי לתת שירות לא פחות ממעולה. ניתן לצמצם משמעותית את ההפניות המיותרות למיונים וליועצים עם תוצאות כלכליות ושירותיות למטופל למערכת בריאות יחד.

אא"ג זהו מקצוע כירורגי. אוכלוסית החולים עם בעיות אא"ג נזקקים להתערבות ניתוחית במקרה והטיפול השמרני נכשל או לא קיים. הליך אבחון, ניסיון טיפול, הפניה לניתוח ומעקב אחרי הניתוח הם חשובים לא פחות מניתוח עצמו.
רשימת ניתוחים שלי ארוכה (מעל 5000 ניתוחים ) וכוללת – ניתוחי ילדים (הסרת שקדים, שקד שלישי, הכנסת צינוריות איוורור) ניתוחי חירום (פיום קנה, חבלות, עצירת דימום, הוצאת גופים זרים מקנה הנשימה וושט) וכמובן ניתוחי מיתרי הקול (בשיטה קרה ולייזר, נגעים שפירים וממאירים, ניתוחים לטיפול בהיצרות של דרכי אויר).
תחום נוסף של התמחותי ואהבתי הוא מכלול מחלות והפרעות בליעה. זהו תחום חשוב ביותר שלא תמיד זוכה ליחס ראוי. הפרעות בליעה זהו מגוון רחב של מחלות מאי נוחת בגרון קצת כיחכוח ועד לצורך בהזנה חילופית. טיפול בו דורש ידע, מסירות, וציוד מתאים.

אני מאמינה בלתת שירות לא פחות ממעולה – מקצועית, שירותית, וכלכלית.

סגירת תפריט
Call Now Button