מדרסים אורתופדיים בהתאמה אישית

מדרסים אורתופדיים בהתאמה אישית הינם בעלי תפקיד מרכזי וחשוב במיוחד והוא לשפר את היציבה, לבלום זעזועים, ולמנוע כאבים. כמו כן, מדרסים אורתופדיים בהתאמה אישית מתאפיינים בנוחות מקסימלית, זאת ביחס למדרסים ״רגילים״ אשר נעשים באופן תעשייתי.

על מנת לקבל תמיכה מלאה לכף הרגל, על המדרס להיות מותאם באופן מושלם ונכון לכף הרגל מהסיבה הפשוט כי אף כף רגל אינה דומה לאחרת. אותם מדרסים שמוכרים לרובנו, שמגיעים עם נעליים שאנו קונים, או אשר נמצאים במדף בחנות הפארם הם אינם מדרסי נוחות אשר מעניקים תמיכה מלאה לרגל ובטח לא תמיכה אורטופדית איכותית. אם כן, התפקיד של מדרסים אורתופדיים בהתאמה אישית הוא לשפר את התמיכה של כפות הרגליים ובהתאם לכך לגוף כולו. מדובר על מוצר הכרחי במיוחד בקרב מי שוסבל מבעיות אורתופדיות שונות כגון פרצית דיסק, בעיות בעמודה השדרה, כאבי ברכיים, ועוד.

מרכז רפואי ארבל נוסד על ידי ד"ר עברי שמעון, אשר מעניק מענה למגוון רחב של תחומים: ״ים של שירותים” רופאים, בדיקות, טיפולים ועזרים. לד"ר עברי ניסיון רב ברפואת המשפחה וילדים, והשכלה נרחבת בתחום של רפואת כאב על ידי הזרקות ממוקדות למפרקים לצד התאמת מדרסים אורתופדיים בהתאמה אישית, מדרסים אורתופדיים לאיכות חיים, מדרס בהתאמה מלאה, מדרסים אורתופדים ועוד.

מדרסים אורתופדיים לאיכות חיים

מדרסים אורתופדיים לאיכות חיים מביאים עימם יתרונות רבים כגון תמיכה מלאה בכפות הרגליים, בלימה של זעזועים והקטנה משמעותית של המכות אשר מקבל עמוד השדרה בזמן הליכה, תמיכה ביציבות הגוף כולו, נטרול של כאבים בכפות הרגליים בעקבות בעיות שונות כמו פלטפוס, דורבן ועוד.

מדרס בהתאמה מלאה

מדרס בהתאמה מלאה נועד לספק מענה אפקטיבי ויעיל למי שסובל מכאבים שונים הן בכפות הרגליים והן בגב. מרכז רפואי ארבל נוסד על ידי ד"ר עברי שמעון, אשר מחזיק בניסיון רב ברפואת המשפחה וילדים, והשכלה נרחבת בתחום של רפואת כאב על ידי הזרקות ממוקדות למפרקים.

מדרסים אורתופדים

מדרסים אורתופדים משפרים באופן משמעותי את היציבות ואת שיווי המשקל, ומאפשרים נוחות מקסימלית גם לאחר שעות של הליכה או עמידה במקום. ניתן לראות כי המודעות סביב הנושא הולכת וגוברת ויותר ויותר אנשים מבינים את המשמעות והחשיבות של מדרסים בהתאמה אישית.

סגירת תפריט
Call Now Button